امکان فروش حضوری در جی پرولند وجود دارد؟

بله، آدرس فروشگاه در سایت ثبت شده است و ما با کمال میل پذیرای شما در فروشگاه هستیم.

امکان خرید در جی پرولند در چه ساعاتی ممکن است؟

برای خرید در استایل آپ، هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد. می‌توانید در ۷ روز هفته و در طول ۲۴ ساعت سفارشات خود را ثبت نمایید.

شرایط مهلت تست ۷ روزه به چه صورت است؟

ایرادات فنی حداکثر ۷ روز و دیگر ایرادات نهایتا تا 24 ساعت پس از دریافت باید به جی پرولند اطلاع داده شوند. در صورتی که ایراد کالا ناشی از استفاده نادرست باشد قابل بازگردانی نیست. شرایط کامل را در صفحه بازگردانی کالا مطالعه بفرمایید.

نحوه ارسال کالا توسط جی پرولند چگونه است؟

نحوه تحویل سفارشات در تهران از طریق پیک موتوری انجام می‌‌شود. ارسال سفارشات دیگر هم از طریق پست انجام می‌پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه روش ارسال و تحویل سفارش مراجعه نمایید.

نحوه تسویه حساب در تهران و شهرستان چگونه می‌باشد؟

امکان تسویه حساب در محل برای شهر تهران وجود دارد و تحویل سفارشات شهرستان از طریق پست انجام می‌‌شود. برای مطالعه شرایط و ضوابط این بخش به صفحه روش ارسال و تحویل سفارش مراجعه کنید.

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده از چه روش‌هایی ممکن است؟

دوستان تهرانی ما می‌توانند برای پیگیری سفارشات خود با واحد مرسولات جی پرولند تماس گرفته و با در دست داشتن شماره سفارش از آخرین وضعیت مرسوله اطلاع حاصل نمایند. برای سفارشات پستی مشتریان دیگر نقاط می توانند با واحد مرسولات تماس بگیرند. توضیحات تکمیلی نیز در صفحه روش ارسال و تحویل سفارش قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *